Twoja Położna menu na skróty
edukacja przedporodowa
wizyty patronażowe
konsultacje laktacyjne
warsztaty
cennik
deklaracje
położna radzi
Toruńska Szkoła Rodzenia Aktywna Mama
Zapisy on-line
Kurs podstawowy

Kurs podstawowy szkoły rodzenia obejmuje pięć 2-godzinnych spotkań, które odbywają się raz w tygodniu. Zajęcia prowadzą wykwalifikowane położne oraz lekarz ginekolog. Kurs jest oparty na aktywnych metodach pracy, a zatem uczestnicy biorą czynny udział we wszystkich zajęciach.


W Szkole Rodzenia Aktywna Mama obiektywnie przedstawiamy najnowszą wiedzę dotyczącą porodu, naturalnych metod łagodzenia bólu, pielęgnacji noworodka, karmienia piersią oraz praw pacjenta .Na każdym etapie naszego kursu doceniamy rolę taty i wzmacniamy poczucie, że jest on niezastąpiony. Przyszłej mamie pomagamy uwierzyć w ogromną drzemiącą w niej siłę i przekonamy, że jej ciało jest idealnie stworzone do tego, by urodzić dziecko.

Program Szkoły Rodzenia obejmuje gimnastykę, wykłady, ćwiczenia praktyczne oraz wizytę na oddziale porodowym. Absolwenci naszej Szkoły Rodzenia otrzymują materiały edukacyjne oraz imienne dyplomy uczestnictwa, które są wspaniałą pamiątką!

Po zakończeniu kursu i radosnych narodzinach naszych małych kursantów, zapraszamy na spotkanie z dziećmi i dzielenie się radościami i trudami rodzicielstwa.


Mając na uwadze komfort uczestników proponujemy kameralne grupy.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu:

508-115-961

lub

601-808-777.

    © Copyright TWOJA POŁOŻNA TORUŃ NZOZ 2011
projekt i realizacja design R