Twoja Położna menu na skróty
edukacja przedporodowa
wizyty patronażowe
konsultacje laktacyjne
warsztaty
cennik
deklaracje
położna radzi
Toruńska Szkoła Rodzenia Aktywna Mama
Zapisy on-line
O nas

Połączyła nas praca, która stała się naszą wspólną pasją. Pragniemy realizować swoje pomysły i propagować nowoczesne spojrzenie na poród, rodzicielstwo a także na nasz zawód.
Z wielkim zaangażowaniem zdobywamy nową wiedzę i umiejętności, by przekazywać ją kobietom i uczyć jak wykorzystać umiejętności w praktyce.

 

położnictwo Toruń, położna Toruń, Szkoła rodzenia

         Monika Kozankiewicz

  • założycielka NZOZ Twoja Położna oraz szkoły rodzenia Aktywna Mama
  • magister pielęgniarstwa, absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy na kierunku pielęgniarstwo
  • położna dyplomowana, środowiskowo – rodzinna, doradca laktacyjny
   

W zawodzie położnej pracuję od 2001 roku. Mój zawód - położnictwo - to nie tylko praca lecz także pasja.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu na sali porodowej, na oddziale ginekologicznym. Ostatnie 2 lata pracowałam w Przychodni Akademickiej jako położna środowiskowo-rodzinna.
Prowadzę zajęcia w szkole rodzenia co daje mi dużo satysfakcji i dużo pozytywnej energii.
Jednym z moich celów jest osiągniecie samodzielności zawodowej, dlatego też jestem bardzo szczęśliwa, że mam okazję wykonać do niego pierwszy krok otwierając NZOZ Twoja Położna oraz szkołę rodzenia AKTYWNA MAMA, która - mam nadzieję - pomoże Wam w sposób spokojny i świadomy przygotować się do narodzin dziecka. Jestem niepoprawną optymistką z dużym poczuciem humoru. Prywatnie najszczęśliwsza mama pod słońcem.

 

Agnieszka Pasturek

 

         Agnieszka Pasturek

  • współzałożycielka NZOZ Twoja Położna
  • absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu na kierunku położnictwo, jak również Licencjata Położnictwa na Wyższych Studiach Zawodowych.
  • położna dyplomowana, środowiskowo-rodzinna, doradca laktacyjny

    

   

W zawodzie położnej pracuję od 1997 roku. Moja wiedza teoretyczna została pogłębiona przez doświadczenie osobiste w pracy na: sali porodowej, oddziale ginekologicznym i położniczym. Ostatnie sześć lat pracowałam jako położna środowiskowo - rodzinna w Turku. Ponadto staram się posiadać najbardziej aktualną wiedzę po przez ciągłe samodoskonalenie się i uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe przekazuję prowadząc indywidualne spotkania przygotowujące przyszłą matkę do porodu, czynności związanych z opieką poporodową nad matką i noworodkiem, oraz postępowaniem związanym z karmieniem piersią.
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką dwójki dorastających synów.

    © Copyright TWOJA POŁOŻNA TORUŃ NZOZ 2011
projekt i realizacja design R