Twoja Położna menu na skróty
edukacja przedporodowa
wizyty patronażowe
konsultacje laktacyjne
warsztaty
cennik
deklaracje
położna radzi
Toruńska Szkoła Rodzenia Aktywna Mama
Zapisy on-line
O nas

Połączyła nas praca, która stała się naszą wspólną pasją. Pragniemy realizować swoje pomysły i propagować nowoczesne spojrzenie na poród, rodzicielstwo a także na nasz zawód. Z wielkim zaangażowaniem zdobywamy nową wiedzę i umiejętności, by przekazywać ją kobietom i uczyć jak wykorzystać umiejętności w praktyce.

Monika Kozankiewicz założycielka NZOZ Twoja Położna oraz szkoły rodzenia Aktywna Mama magister pielęgniarstwa, absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy na kierunku pielęgniarstwo położna dyplomowana, środowiskowo – rodzinna W zawodzie położnej pracuję od 2001 roku. Mój zawód - położnictwo - to nie tylko praca lecz także pasja. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu na sali porodowej, na oddziale ginekologicznym. Ostatnie 2 lata pracowałam w Przychodni Akademickiej jako położna środowiskowo-rodzinna. Prowadzę zajęcia w szkole rodzenia co daje mi dużo satysfakcji i dużo pozytywnej energii. Jednym z moich celów jest osiągniecie samodzielności zawodowej, dlatego też jestem bardzo szczęśliwa, że mam okazję wykonać do niego pierwszy krok otwierając NZOZ Twoja Położna oraz szkołę rodzenia AKTYWNA MAMA, która - mam nadzieję - pomoże Wam w sposób spokojny i świadomy przygotować się do narodzin dziecka. Jestem niepoprawną optymistką z dużym poczuciem humoru. Prywatnie najszczęśliwsza mama pod słońcem.

 

Agnieszka Pasturek współzałożycielka NZOZ Twoja Położna absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu na kierunku położnictwo, jak również Licencjata Położnictwa na Wyższych Studiach Zawodowych. położna dyplomowana, środowiskowo-rodzinna W zawodzie położnej pracuję od 1997 roku. Moja wiedza teoretyczna została pogłębiona przez doświadczenie osobiste w pracy na: sali porodowej, oddziale ginekologicznym i położniczym. Ostatnie sześć lat pracowałam jako położna środowiskowo - rodzinna w Turku. Ponadto staram się posiadać najbardziej aktualną wiedzę po przez ciągłe samodoskonalenie się i uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe przekazuję prowadząc zajęcia przygotowujące przyszłą matkę do porodu, czynności związanych z opieką poporodową nad matką i noworodkiem, oraz postępowaniem związanym z karmieniem piersią. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką dwójki dorastających synów.

    © Copyright TWOJA POŁOŻNA TORUŃ NZOZ 2011
projekt i realizacja design R